Informace o nás

Náš e-shop barev rozšiřuje působnost podnikové prodejny barev, kterou jsme otevřeli v roce 2010 v Hodoníně. Dle potřeb návštěvníků sestavujeme sortiment barev a ostatních lakařských výrobků. Upřednostňujeme produkty s vyšší užitnou hodnotou a nejčastěji poptávané výrobky.

Průmyslové nátěrové hmoty, tenkovrstvé lazury, ředidla a speciální protikorozní sortiment jsou naší produkce, což je dáno hlavním zaměřením společnosti. Provoz v současné podobě byl vybudován v devadesátých letech a navazuje na tradici a zkušenosti z výroby barev a laků v bývalém Československu. Ostatní sortiment je sestaven z produkce převážně českých výrobců, se kterými aktivně spolupracujeme a kvalitu jejich výrobků máme ověřenu. To se týká zejména malířských barev, stavební chemie a tmelů pro car-refinishing

Díky škále zkušeností s aplikacemi protikorozních nátěrových systémů z průmyslového odvětví jsme schopni navrhnout vhodná a účinná řešení též pro domácí "hobby" aplikace. Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy. V rámci časových možností a znalostí na ně budeme odpovídat.

Nabídnuté výrobky splňují emisní limity VOC stanovené legislativou po 1.1.2010, neobsahují a při jejich výrobě se nepoužívá těžkých kovů či jiných toxických látek.

 

Měli byste vědět..

..,že pro Vás budeme průběžně připravovat speciální akční zboží ze sortimentu základních barev, emailů či jednovrstvých nátěrů, které vyrábíme ve větších objemech. Díky optimalizaci výrobních šarží, resp. přebytkům do optimálních množství, můžeme nabídnout barvy s nízkými výrobními náklady. Nabídky budou omezeny množstvím a konkrétním odstínem barvy, proto sledujte naši aktuální nabídku.

Naši uživatelé

Našimi zákazníky jsou všichni kutilové, drobní řemeslníci, malíři a natěrači, údržbáři, stavebníci.. zkrátka všichni, kteří mají rádi pestré a barevné prostředí, váží si věcí kolem sebe a jsou to lidé, kteří chtějí za své peníze získat maximální užitek.

V ceně výrobků naší produkce nejsou kalkulovány položky za reklamu a mnohaúrovňové distribuční cesty.

Pokud nenajdete vhodnou barvu, kontaktujte naši společnost www.colorspectrum.cz

COLOR SPECTRUM a.s.

Anenská 317/1
Hodonín
69501
+420 777 726 118 prodejna@colorspectrum.cz
IČ: 253 129 44
DIČ: CZ 25312944
Společnost je zapsána v OR krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 2137
ČÚ: 7802245001/5500
IBAN: CZ4755000000007802245001